ZARZĄDZENIE NR 47/11
PREZYDENTA GRUDZIĄDZA
z dnia 16 lutego 2011 r.
w sprawie przyznania stypendiów sportowych
Na podstawie § 6 uchwały nr LVIII/102/10 Rady Miejskiej Grudziądza z dnia 27 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe lub działalność sportową (Dz. Urz. Woj. Kuj.-Pom. Nr 182, poz. 2404) zarządzam, co następuje:
§ 1 Przyznać stypendia sportowe niżej wymienionym osobom:
Lp. |
Imię |
Wnioskodawca |
Osiągnięcia sportowe |
Wysokość stypendium |
Wysokość pojedynczych miesięcznych rat (w zł) x ilość rat miesięcznych |
1. |
Adrian Tekliński |
ALKS Stal |
1-brąz – Mistrzostwa Europy do 23 lat, 4-złoto – Mistrzostwa Polski do 23 lat, 3-złoto – Mistrzostwa Polski Elita, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita |
3.400 |
680,00 x 5 rat |
2. |
Łukasz Bujko |
ALKS Stal |
2-złoto, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
3. |
Grzegorz Stępniak |
ALKS Stal |
2-złoto – Mistrzostwa Polski do 23 lat, 1-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Elity, 2-brąz – Mistrzostwa Polski do 23 lat, 1-brąz – Mistrzostwa Europy |
3.400 |
680,00 x 5 rat |
4. |
Rafał Sarnecki |
ALKS Stal |
1-brąz – Mistrzostwa Europy, 1-złoto, 1-srebro, 1-brąz – Mistrzostwa Polski do 23 lat, 1-złoto – Mistrzostwa Polski Elita |
3.400 |
680,00 x 5 rat |
5. |
Paweł Brylowski |
ALKS Stal |
2-złoto, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita 2-złoto, 2-brąz – Mistrzostwa Polski do 23 lat |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
6. |
Dawid Głowacki |
ALKS Stal |
3-złoto, 1-srebro, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
7. |
Krzysztof Maksel |
ALKS Stal |
1-złoto, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita, 1-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski do 23 lat |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
8. |
Mateusz Nowaczek |
ALKS Stal |
1-złoto,1-srebro – Mistrzostwa Polski Elita, 1-złoto, 2-brąz – Mistrzostwa Polski do 23 lat |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
9. |
Mateusz Trepkowski |
ALKS Stal |
2-złoto,1-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Elita |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
10. |
Paweł Madrak |
ALKS Stal |
1-złoto – Mistrzostwa Polski Juniorów Mł, 2-złoto, 1-srebro - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
11. |
Mateusz Mikulicz |
ALKS Stal |
2-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Elita |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
12. |
Lucjusz Kardaś |
ALKS Stal |
3-brąz – Mistrzostwa Polski Juniorów |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
13. |
Patryk Komisarek |
ALKS Stal |
1-złoto – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
14. |
Łukasz Klasiński |
ALKS Stal |
2-złoto, 1-brąz – OOM, 1 miejsce, 1-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
15. |
Rafał Jeziorski |
ALKS Stal |
1-srebro, 3-brąz – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.300 |
260,00 x 5 rat |
16. |
Michał Michciński |
ALKS Stal |
1-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.300 |
260,00 x 5 rat |
17. |
Paweł Lewandowski |
ALKS Stal |
1-brąz – Mistrzostwa Polski Juniorów |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
18. |
Arkadiusz Jopek |
ALKS Stal |
1-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
19. |
Szymon Czmoch |
ALKS Stal |
1-złoto, 1-srebro, 1-brąz - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
20. |
Borys Korczyński |
ALKS Stal |
1-złoto – OOM, 1-złoto – Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
21. |
Tomasz Madrak |
ALKS Stal |
1-złoto – Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
22. |
Kinga Urbaś |
ALKS Stal |
2-złoty, 1-srebro,1-brąz – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
23. |
Aleksandra Kardas |
ALKS Stal |
1-złoto, 1-srebro, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
24. |
Izabela Rumińska |
ALKS Stal |
1-złoto, 3-srebro – Mistrzostwa Polski Juniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
25. |
Paulina Cywińska |
ALKS Stal |
1-brąz– Górskie Mistrzostwa Polski do lat 23, 1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
26. |
Natalia Mitkowska |
ALKS Stal |
1-brąz – Mistrzostwa Polski Elita |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
27. |
Angelika Kulisch |
ALKS Stal |
1-srebro – Mistrzostwa Polski do 23 lat, 1-srebro – Mistrzostwa Polski Elita |
1.300 |
260,00 x 5 rat |
28. |
Paulina Kalinowska |
MKS Start |
1-brąz – Mistrzostwa Polski Kadetek |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
29. |
Damian Kasubowski |
MKS Start |
1-brąz – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
30. |
Mateusz Lipa |
ALKS Stal |
1-złoto, 2-srebro, 1-brąz – OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
31. |
Eryk Jaszkim |
Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich |
1-złoto, 2-brąz – Mistrzostwa Świata w Modelarstwie |
3.000 |
600,00 x 5 rat |
32. |
Patryk Czajka |
Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich |
1-srebro, 1-brąz – Mistrzostwa Świata w Modelarstwie |
2.500 |
500,00 x 5 rat |
33. |
Artur Stobbe |
Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich |
1-srebro – Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych |
1.300 |
260,00 x 5 rat |
34. |
Sławomir Łasocha |
Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich |
2-srebro, 2-brąz – Mistrzostwa Świata Modeli Kosmicznych, 2-złoto, 2-brąz – Mistrzostwa Polski MK |
2.500 |
500,00 x 5 rat |
35. |
Piotr Piłat |
Centrum Rehabilitacji |
2-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
36. |
Natalia Kwiecińska |
Centrum Rehabilitacji |
1-brąz – Halowe Mistrzostwa Polski, 2-brąz – Mistrzostwa Polski |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
37. |
Patryk Markuszewski |
Centrum Rehabilitacji |
1-złoto, 1-brąz – Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
38. |
Emilia Lipowska |
Centrum Rehabilitacji |
1-złoto, 1-srebro – Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
39. |
Natalia Jasińska |
Centrum Rehabilitacji |
2-złoto, 2-srebro – Mistrzostwa Polski, 1-złoto, 1-srebro – Halowe Mistrzostwa Polski |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
40. |
Klaudia Maliszewska |
Centrum Rehabilitacji |
1-brąz – Halowe Mistrzostwa Polski, 1-brąz – Mistrzostwa Polski w Pięcioboju LA |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
41. |
Tomasz Polewka |
UKS Ruch |
1-złoto, 2-srebro – Letnie Mistrzostwa Polski juniorów, 1-srebro, 1-brąz – Zimowe Mistrzostwa Polski |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
42. |
Maria Niklarz |
UKS Ruch |
3-złoto – Mistrzostwa Polski Młodzików |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
43. |
Marta Plutowska |
KW Wisła |
2-srebro – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży |
1.300 |
260,00 x 5 rat |
44. |
Paweł Pabian |
KW Wisła |
1-złoto – Mistrzostwa Polski |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
45. |
Magda Zdrojewska |
KW Wisła |
1-złoto, 1-srebro - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
46. |
Łukasz Nieradka |
KW Wisła |
1-złoto - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
47. |
Iga Behrendt |
KW Wisła |
2-brąz - OOM |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
48. |
Łukasz Przystawski |
KW Wisła |
1-złoto - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
49. |
Klaudia Piasecka |
KW Wisła |
1-brąz - OOM |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
50. |
Malwina Milusz |
KW Wisła |
1-brąz - OOM |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
51. |
Kamil Ignasiak |
KW Wisła |
2-złoto - OOM |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
52. |
Paulina Listopadzka |
SHORIN-RYU KARATE |
1-brąz – Mistrzostwa Polski Dzieci, 1-brąz – Puchar Polski Karate |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
53. |
Sandra Kubiak |
SHORIN-RYU KARATE |
1-brąz – Mistrzostwa Polski Dzieci |
800 |
200,00 zł x 4 raty |
54. |
Wojciech Maćkowiak |
ASTS Olimpia-Unia |
Ekstraklasa Mężczyzn w Tenisie Stołowym |
900 |
200,00 zł x 4 raty 100,00 zł x 1 rata |
55. |
Marta Opalińska |
UKS Arm Fanatic Sport |
4-złoto - Mistrzostwa Polski, 2-srebro – Mistrzostwa Świata, 4-złoto, 1-srebro, 1-brąz – Puchar Polski |
1.800 |
400,00 x 3 raty 300,00 x 2 raty |
RAZEM |
90.000,00 |
- |
§ 2 Stypendium wypłacane będzie w okresie od marca do lipca 2011 r.
§ 3 Wykonanie Zarządzenia powierzam Naczelnikowi Wydziału Kultury, Sportu i Promocji.
§ 4 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Anna Tadych | 17-02-2011 10:38 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 16-02-2011 | |
Ostatnia aktualizacja: | Tomasz Kopczyński | 18-02-2011 08:43 |